• +48 91 483 70 85
  • +48 91 482 35 56

O nas

Firma ITAL-AUTO jest obecna na rynku województwa zachodniopomorskiego od 1995 roku i od samego początku specjalizowała się w sprzedaży części zamiennych do samochodów produkcji włoskiej. W obecnej ofercie posiadamy pełen asortyment oryginalnych części zamiennych do samochodów: FIAT, Alfa Romeo, LANCIA, IVECO.

sklepwew

Współpracujemy z wiodącymi w regionie hurtowniami części motoryzacyjnych, a także z dostawcami części z Polski, z którymi łączą nas niekiedy kilkunastoletnie kontakty handlowe. Bardzo cenimy ciągle rozwijającą się współpracę z dealerem FIAT AUTO Poland S.A. zaopatrującym nas w oryginalne części zamienne, co potwierdzone zostało w 2005 r. osiągnięciem ponad przeciętnych obrotów handlowych, za co otrzymaliśmy okolicznościowy dyplom.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Państwa na tańsze części zamienne zdecydowaliśmy się uzupełnić ofertę handlową o tzw. zamienniki części oryginalnych. Był to trafny wybór, gdyż stopniowo zauważyliśmy wzrost zainteresowania tą ofertą ze strony Klientów, a potwierdzeniem był wzrost sprzedaży i korzyści dla obu stron.

Klienci obsługiwani są przez doświadczoną i przygotowaną zawodowo kadrę. Udzielamy bezpłatnie informacji i porad odnośnie prawidłowej eksploatacji pojazdu, doradzamy, jakiej naprawy potrzebuje samochód, aby był sprawny i gotowy do jazdy. Dobór i sprzedaż zamienników części w oparciu o dokumentację oryginalną w wielu przypadkach jest znakomitą ofertą cenową dla Klientów posiadających kilkuletnie auta.

czskl10

Firma w pełni skomputeryzowana według najnowszych standardów pracuje w oparciu o aktualną dokumentację handlową FIAT-IVECO, co gwarantuje prawidłowy dobór części, zadowolenie Klientów z obsługi i nas z wykonanej pożytecznie pracy.Sprzedaż prowadzona jest głównie w oparciu o własny magazyn części, a w przypadku braku korzystamy z dostępu do linii magazynów hurtowych FIAT-IVECO w kraju i za granicą. Zapraszamy także do zamawiania części do samochodów IVECO, nie tylko dostawczych, ale także ciężarowych (EUROCARGO STRALIS TRAKKER i inne), silników przemysłowych, okrętowych, budowlanych i rolniczych.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż materiałów eksploatacyjnych stosowanych w samochodach FIAT, Alfa Romeo, LANCIA, IVECO takich jak: oleje silnikowe, przekładniowe płyny do chłodnic, układów wspomagania kierownicy, układów hamulcowych, spryskiwaczy szyb, środków smarnych zalecanych przez producentów.

Zapraszamy do współpracy sklepy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe i firmy zajmujące się eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych!